HALLITUS

HALLITUKSEN JÄSENET VUONNA 2020

 

Erja Vaarala, puheenjohtaja                                    

Puh. 044 374 0079, erja.vaarala@apuomena.fi

 

Marianne Lind, varapuheenjohtaja, Hiiden seudun Omaishoitajat ja Läheiset ry

Puh. 040 052 6334, marianne.lind@apuomena.fi

 

Tuisku Ahlfors, Routio seura ry

Puh. 040 523 0275, tuisku.ahlfors@apuomena.fi

 

Raimo Friberg, Lohjan Sydän ry

Puh.0400 7371 04, raimo.friberg@apuomena.fi

                     

Riitta Luhtala, Nummentaustan Asukasyhdistys ry

Puh. 045 6020024, riitta.luhtala@apuomena.fi

                                           

Lea Sornikivi, Moisio-seura ry

Puh. 044 375 0444, lea.sornikivi@apuomena.fi

                                           

Riikka Ventelä, Länsi-Uudenmaan Urheilijat ry

Puh. 044 224 0961, riikka.ventela@apuomena.fi

 

Esa Sohlberg, Lohjan Diabetesyhdistys ry

Puh. 050 436 1025, esa.sohlberg@apuomena.fi

 

Minna Mäkinen, Lohjan Seudun Invalidit ry (toimikausi 2020)

Puh. 0400 305 473, minna.makinen@apuomena.fi

 

Hallituksen sihteeri, Ulla-Riitta Vikstedt

Puh. 050 594 8736, ulla-riitta.vikstedt@apuomena.fi

 

                                            

 

 

 

 

 

Muokattu viimeksi: 5.8.2020 13:12
Sivu
Valikko
Uutiset
Sivu
Valikko
Uutiset

Powered by CMSimple | Template: ge-webdesign.de | Kirjaudu