HALLITUS

HALLITUKSEN JÄSENET VUONNA 2021

  

  • Erja Vaarala, puheenjohtaja                              

    Puh. 044 374 0079, erja.vaarala@apuomena.fi

  •  Marianne Lind, varapuheenjohtaja

    Puh. 0400 526 334, marianne.lind@apuomena.fi

  • Lea Sornikivi, Moisio-seura ry

    Puh. 044 375 0444, lea.sornikivi@apuomena.fi

  • Riikka Ventelä, Länsi-Uudenmaan Urheilijat ry

    Puh. 044 224 0961, riikka.ventela@apuomena.fi

  • Esa Sohlberg, Lohjan Diabetesyhdistys ry

    Puh. 050 436 1025, esa.sohlberg@apuomena.fi

  •  Hallituksen sihteeri, Ulla-Riitta Vikstedt

    Puh. 050 594 8736, ulla-riitta.vikstedt@apuomena.fi

  •  Merja Hukkanen, Kanneljärven kannatusyhdistys

    Puh. 050 547 9129, merja.hukkanen@apuomena.fi

  • Liisa Jääskeläinen, Pusula Seura     

    Puh. 045 275 8770, liisa.jaaskelainen@apuomena.fi

  •  Heidi Korhonen, Mieli ry

    Puh. 050 585 3076, heidi.korhonen@apuomena.fi

  •  Minna Mäkinen, Lohjan seudun Invalidit ry

   Puh. 0400 305 473, minna.makinen@apuomena.fi

 

                                            

 

 

 

 

 

Muokattu viimeksi: 10.2.2021 12:53
Sivu
Valikko
Uutiset
Sivu
Valikko
Uutiset

Powered by CMSimple | Template: ge-webdesign.de | Kirjaudu