APUOMENA RY YHTEYSTIEDOT

TOIMINNANJOHTAJA

Ulla-Riitta Vikstedt
050 594 8736
ulla-riitta.vikstedt@apuomena.fi

Suurlohjankatu 21‒23 A, 08100 Lohja

APUOMENA RY / TOIMISTO

050 543 6633
toimisto@apuomena.fi
Suurlohjankatu 21‒23 A, 08100 Lohja

Toimistosihteeri
Saila Heinimäki

JÄRJESTÖTILA SINIVUOKKO

JÄRJESTÖTILA SINIVUOKKO
Salmenmäentie 26 D, 08350 Lohja

019 369 5650
toimisto@apuomena.fi

KANSALAISTOIMINNAN KESKUS

Ulla Korhonen
045 186 3626
ulla.korhonen@apuomena.fi

Pauliina Ahvenainen
045 186 3797
pauliina.ahvenainen@apuomena.fi

Anja Hovi
050 520 2154
anja.hovi@apuomena.fi

Suurlohjankatu 21‒23 A, 08100 Lohja

TAIDOILLA TÖIHIN -HANKE

Gunilla Wikberg, hankevastaava
044 554 0720
gunilla.wikberg@apuomena.fi

Sari Helle, palveluneuvoja
045 664 9866
sari.helle@apuomena.fi

Heli Häyrinen, palveluneuvoja
045 665 1220
heli.hayrinen@apuomena.fi

Suurlohjankatu 21‒23 A, 08100 Lohja

JÄRJESTÖTILA & LOUNASKAHVILA PUNAKANELI

Aulaemäntä
045 125 7804
aula@apuomena.fi

Keittiö

Keittiömestari
Saija Vestovuo
saija.vestovuo@apuomena.fi

keittio@apuomena.fi
050 478 2313
Suurlohjankatu 21‒23 A, 08100 Lohja

DIGINEUVOJAT

050 4717731
050 5099870
050 4717710 

digineuvojat@apuomena.fi

Suurlohjankatu 21‒23 A, 08100 Lohja

KAHVILA LIISA

kahvilaliisa@apuomena.fi
050 478 2221
Laurinkatu 61, 08100 Lohja

LAURENTIUS-LÄHIMMÄISPALVELU

Eila Sundell
045 871 6690
eila.sundell@apuomena.fi

Suvi Jaunila
045 634 5752
suvi.jaunila@apuomena.fi

Suurlohjankatu 21‒23 A, 08100 Lohja